Noslēgusies pirmā bērnu vasaras nometne Rites Tautskolā (2023)

Rites Tautskolā Animācijas un video veidošanas nometne norisinājās no 12. līdz 16.jūnijam. Jau četrpadsmito vasaru bērni piedzīvoja 5 dienu garu diennakts nometni, kuras laikā apguva animācijas un video filmu veidošanas pamatprasmes. Gāja jautri! Tika izveidotas 3 animācijas un 3 video filmas. Bērni ne vien cītīgi strādāja pie filmu veidošanas, bet arī piedalījās sporta aktivitātēs, spēlēs, foto orientēšanā, apmeklēja mini zoo “Zaļumnieku sēta”, ballējās un baudīja vakara pikniku pie ugunskura, cepot gardas maizītes. Paldies nometnes vadītājai Jolantai, skolotājiem: Kristīnei, Ingai, Lienei, Lolitai un visiem brīvprātīgajiem palīgiem: Ervīnam, Miai, Enijai, Lindai, Madarai, Kitijai! Paldies pavārītēm par gardajām maltītēm! Nedēļa bija brīnišķīga, radoša, aktīva un jautra.

Izveidoto filmu pirmizrāde tika demonstrēta nometnes noslēguma pasākumā 16.jūnijā. Filmas var aplūkot, lejuplādēt šeit.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *