Privātuma politika

Kas mēs esam

Mūsu vietnes adrese ir: https://ritestautskola.org

Kādus personas datus mēs vācam un kāpēc mēs tos vācam?

Komentāri

Kad apmeklētāji vietnē ievieto komentārus, mēs apkopojam komentāru formā attēlotos datus, kā arī apmeklētāja IP adresi un pārlūkprogrammas lietotāja aģenta virkni, lai palīdzētu atklāt surogātpastu.

Anavatizētu virkni, kas izveidota no jūsu e-pasta adreses (saukta arī par hash), var piegādāt Gravatar dienestam, lai redzētu, vai jūs to izmantojat. Pakalpojuma Gravatar privātuma politika ir pieejama šeit: https://automattic.com/privacy/. Pēc jūsu komentāra apstiprināšanas jūsu profila attēls būs redzams sabiedrībai kopā ar jūsu komentāru.

Mediji

Ja augšupielādējat attēlus vietnē, nevajadzētu augšupielādēt attēlus ar iekļautiem iegultiem atrašanās vietas datiem (EXIF GPS). Vietnes apmeklētāji var lejupielādēt un iegūt visus vietnes datus no vietnes attēliem.

Kontaktu veidlapas

Sīkdatnes

Ja jūs rakstāt komentāru mūsu vietnē, varat izvēlēties saglabāt sīkdatnēs savu vārdu, e-pasta adresi un vietni. Tie ir jūsu ērtībai, tāpēc, rakstot citu komentāru, jums vairs nav jāaizpilda sava informācija. Šīs sīkdatnes saglabājas gadu.

Ja apmeklējat mūsu pieteikšanās lapu, mēs izveidojam pagaidu sīkfailu, lai noteiktu, vai jūsu pārlūkprogramma pieņem sīkdatnes. Šajā sīkfailā nav personas datu, un tas tiek izdzēsts, aizverot pārlūkprogrammu.

Kad jūs piesakāties, mēs izveidosim vairākus sīkfailus un saglabāsim jūsu pieteikšanās informāciju un jūsu izvēlētās ekrāna parādīšanas iespējas. Pieteikšanās sīkfaili ilgst divas dienas, bet ekrāna izvēles sīkfaili – vienu gadu. Ja izvēlaties “Atcerēties mani”, jūsu pieteikšanās ilgs divas nedēļas. Ja atteiksieties no sava konta, pieteikšanās sīkfaili pazudīs.

Ja rediģējat vai publicējat rakstu, jūsu pārlūkprogrammā tiks saglabāts papildu sīkfails. Šis sīkfails nesatur nekādus personas datus, un tajā vienkārši norādīts tikko rediģētā raksta ziņas ID. Tā derīguma termiņš beidzas pēc 1 dienas.

Iegultais saturs no citām vietnēm

Šīs vietnes rakstos var būt ievietots saturs (piemēram, videoklipi, attēli, raksti utt.). Iegultais saturs no citām vietnēm darbojas tieši tāpat, it kā apmeklētājs apmeklētu citu vietni.

Šīs vietnes var apkopot datus par jums, izmantot sīkfailus, iegult papildu trešo pušu izsekošanu un uzraudzīt jūsu mijiedarbību ar šo iegulto saturu, tostarp izsekot jūsu mijiedarbību ar iegulto saturu, ja jums ir konts un viens ir pieteicies šajā vietnē.

Analytics

Ar ko mēs kopīgojam jūsu datus

Ja pieprasīsit paroles atiestatīšanu, atiestatīšanas e-pastā tiks iekļauta jūsu IP adrese.

Cik ilgi mēs glabājam jūsu datus

Ja rakstāt komentāru, komentāri un to metadati tiks saglabāti uz nenoteiktu laiku. Tas ir tāpēc, ka mēs varam automātiski atpazīt un apstiprināt visus papildu komentārus, nevis ievietot tos moderācijas rindā.

Lietotājiem, kuri reģistrējas mūsu vietnē (ja tādi ir), mēs saglabājam arī viņu sniegto personisko informāciju viņu lietotāja profilā. Visi lietotāji jebkurā laikā var skatīt, rediģēt vai dzēst savu personisko informāciju (izņemot to, ka viņi nevar mainīt savu lietotājvārdu). Vietnes administratori var arī skatīt un rediģēt šo informāciju.

Kādas jums ir tiesības uz saviem datiem

Ja jums ir konts šajā vietnē vai jums ir rakstiski komentāri, varat pieprasīt eksportētu failu ar personas datiem, kas mums ir par jums, ieskaitot visus datus, kurus esat mums sniedzis. Jūs varat arī pieprasīt, lai mēs dzēstu visus personas datus, kas mums ir par jums. Tas neietver datus, kas mums jāuzglabā administratīvu, juridisku vai drošības apsvērumu dēļ.

Kur mēs nosūtām jūsu datus

Apmeklētāju komentārus var pārbaudīt automatizēts surogātpasta noteikšanas pakalpojums.

Jūsu kontaktinformācija

Jūsu informācija tiks saglabāta tikai tādā mērā, kādā vēlaties.

Kā mēs aizsargājam jūsu datus

Dati būs tikai tīmekļa pārziņa iekšējā serverī

Mēs neapmaināmies ar datiem ar trešajām personām.