Sieviešu rokdarbu kursi (2020)

2020.gadā no 29.jūnija līdz 3.jūlijam Rites Tautskolā tika organizēti sieviešu rokdarbu kursi. Mēs esam ļoti lepni, ka visi kursi 2020. gadā Rites Tautskolā tika pabeigti godam par spīti Covid-19 noteiktajiem ierobežojumiem. Sieviešu rokdarbu kursi bija iespaidīgi, jo piedalījās, ieskaitot bērnus, 36 dalībnieki. Tas ir kupls dalībnieku skaits, ja salīdzina ar citiem kursiem. Agrita Saulīte mācīja ar šujmašīnu šūt tērpus, Vija Liepa mācīja ar rokām darināt linu kreklus, kleitas, bikses pēc veca arheoloģisko tērpu modeļa. Bija arī divas Sandras, kurām arī šogad bija jaunas idejas pītu izstrādājumu radīšanai, šoreiz no klūgām tika pīti sienas dekori- pūces. Janīna ierādīja jaunus adījumu rakstus. Arī cementa figūras tika uzburtas no veciem rotaļu lācīšiem un citām rotaļlietām.

Sieviešu kursus organizēja Mirdza Trakina, Jolanta Albrehta un Ritma Vainovska.

Sieviešu kurss 2020.
Vijas Liepas vadībā sieviešu darinātās kleitas. Tērpu skate.
Sieviešu kurss 2020
Tērpu šūšana pie skolotājas Agritas Saulītes.
Sieviesu-kurss-2020
Klūdziņu pīšana pie abām Sandrām.
Sieviesu-kurss-2020
Adīšana pie Janīnas.
Sieviesu-kurss-2020
Vijas Liepas šūšanas darbnīca.
Sieviesu-kurss-2020
Sieviešu rokdarbu kursu atklāšana, Mirdzas uzruna.

Vairāk attēlu skatīt galerijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *