Vasara 2020 Rites tautskolā, Sieviešu kursi

Mēs esam ļoti lepni, ka visi kursi 2020. gadā Rites tautskolā tika pabeigti godam par spīti Covid-19.

Sieviešu kursi no 29. jūnija – 3. jūlijam.

Tie bija iespaidīgi kursi, jo piedalījās 36 sievietes, ieskaitot bērnus, kas ir kupls skaits salīdzinot ar citiem kursiem. Agrita mācīja šūt, un Vija mācīja darināt rokām šūtas kleitas pēc veca arheoloģiska modeļa. Bija arī divas Sandras, kurām arī šogad bija jaunas idejas izstrādājumu radīšanai, kas izgatavoti no vītola. Arī cementa figūras tika uzburtas no veciem rotaļu lācīšiem un rotaļlietām.

Sieviešu kursus organizēja Mirdza Trakina, Jolanta Albrehta un Ritma Vainovska.

Sieviešu kurss 2020.
Parāda darbus
Sieviešu kurss 2020
Griešana
Sieviesu-kurss-2020
vītolu pīšana
Sieviesu-kurss-2020
Adīšana
Sieviesu-kurss-2020
šūšanas nodarbības
Sieviesu-kurss-2020
Lekcijas

Skatīt vairāk attēlu galerijā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.