Jauniešu nometne “Lomu spēles” (2020)

Arī 2020.gadā no 13.jūlija līdz 17.jūlijam Rites Tautskolā norisinājās jauniešu nometne “Lomu spēles”. Mēs spēlējām lomu spēles arī ar mazliet vecākiem bērniem, un daudzi bērni jau iepriekš bija piedalījušies šajā nometnē un tā viņiem bija vai nu 2. vai pat 3. reize. Bērni bija ļoti priecīgi un ieinteresēti spēlēt lomu spēles, bet diemžēl Covid-19 dēļ mums nācās iztikt bez nometnes vadītāja no Dānijas. Tomēr Jolanta Albrehta un Inga Zvilna kopā ar Marinu, Montu un Martu darīju visu, lai lomu spēļu nedēļa būtu neaizmirstama neskatoties uz ierobežojumiem. Virtuvē Sandra, Santa un Olga dalībniekiem pagatavoja garšīgu ēdienu, kas deva vēl lielāku iedvesmu darboties.

Skatīt vairāk attēlu galerijā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *